• Bize Ulaşın: (0216) 378 22 01

Farklı banyo tasarımlarında yatan ayrıntılara bakıldığında en önemli etken olan alanı doğru kullanmanın çalışmaya kattığı başarı oldukça yüksektir. Bu nedenle bu yazımızda sizinle kullanışlı bir banyo oluşturabilmek için ihtiyacınız gizli kalmış olabilecek bilgileri gün ışığına çıkararak paylaşmaktayız.

Evinizin büyüklüğü ne olursa olsun banyonuza eşyalarınızı yerleştirme sıkıntısı çekmeniz olasıdır. Duşkabini, lavabo, banyo dolabı, çamaşır makinesini tek bir odada, sizin de rahat hareket edebileceğiniz bir şekilde yerleştirebilmenin sırrı, alanı verimli kullanabilmekten geçer. Ayrıca bir kaç yaratıcı ve faydalı sırla işiniz çok daha kolay olacaktır.

Öncelikle banyo dolabı seçiminde çok dikkatli olmalısınız. Çok küçük ve standart kalıplar dışında bir şekle sahip banyonuz varsa mutlaka özel ölçülerle banyonuza özel dolaplar yaptırmanızı öneririz. Dolaplar odaları düzenlenmek ve aynı zamanda görüntü kargaşası yaratan detayları saklamak için de kullanılabilir. Örneğin : Çamaşır makinesi.

Özel bir dolap yaptıracaksanız, dolap içerisine çamaşır makinesinin de sığabileceği şekilde bir tasarım yaptırabilir, böylece banyonuzda kargaşa veya zıtlık oluşturacak görüntüyü engelleyebilirsiniz.